tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny tekst alternatywny

∴ GABINETY LEKARSKIE ∴

Specjalista Neurolog
Lek. med. Małgorzata Mularska-Matuszak
przyjmuje w środy w godz. 15:30 - 18:00

Rejestracja w godz. 08:00 - 18:00 pod nr telefonu : 663 171 113

∴ FIZJOTERAPIA ∴

Zabiegi fizjoterapii wykonujemy za pomocą wielofunkcyjnego, dwukanałowego aparatu do terapii kombinowanej ETIUS ULM dedykowanego do terapii ultradźwiękowej, laserowej, elektroterapii oraz magnetoterapii. Szerokie spektrum zabiegów wykonywanych za pomocą aparatu:

☛ ZOBACZ WIĘCEJ ☚

Pole magnetyczne niskiej częstotliwości (2 aplikatory płaskie, wszystkie pola, emisja ciągła i
   modulowana),
Laseroterapia (sonda punktowa IR 808 nn/400mW),
Terapia ultradźwiękowa (głowica 1MHZ / 4 cm 2-emisja ciągła i pulsująca),
Elektroterapia i elektrodiagnostyka (prądy izopolarne, TENS symetryczny, asymetryczny,
   naprzemienny, Burst, TENS w spastyce, KOTZ, tonoliza, diadynamiczne, impulsowe,
   unipolarne, mikroprądy,
Jonoferoza,
Terapia łączona.

Wykonujemy ponadto:
Masaż klasyczny leczniczy, łącznotkankowy, punktowy, segmentarny, drenaż limfatyczny,
   refleksologiczny, terapie manualne, relaksacyjny, bańką chińską itp.
Kinezyterapia (m.in. w neurologii – PNF)
Okłady plastrami borowiny oraz krioterapię żelową.

Zabiegi wykonujemy stacjonarnie w gabinecie fizjoterapii i masażu przy ul. Fortecznej 28/36 w Wałbrzychu i w domach pacjentów. Posiadamy na wyposażeniu : stół stacjonarny hydrauliczny, stoły do masażu przenośne, sprzęt do kinezyterapii przenośnej (piłki, wałki, rolatory itp.)

Rejestracja pod nr tel. : 663 171 113 i 728 366 272

Specjalista Fizjoterapeuta
mgr Roman Lisowski

∴ REHABILITACJA ∴

Oferujemy pomoc dla ludzi niepełnosprawnych, chorych po wylewach, udarach, wypadkach komunikacyjnych, operacjach w postaci rehabilitacji ruchowej (kinezyterapii).
Zajęcia są prowadzone przez rehabilitanta w domu pacjenta.

☛ ZOBACZ WIĘCEJ ☚

Każdorazowo kierunki i intensywność leczenia ustala doświadczony rehabilitant, indywidualnie analizując każdy przypadek.
Ponadto nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi neurologiem i ortopedą zatrudnionymi w wałbrzyskich szpitalach.

Prosimy pacjentów o przygotowanie skierowania od lekarza na przeprowadzenie rehabilitacji.

Rejestracja do rehabilitacji pod numerem: 663 171 113

- 2019 - Fundacja "Feniks" ul. Forteczna 28/35, 58-316 Wałbrzych, NIP: 886-282-09-00 REGON: 020255776